fbpx

https://crm.cca.org.ua/wp-content/uploads/2015/12/vakc-conforence-white-01.svg
22 квітня 2021 рокуКиїв
12+ практичних доповідей за один день
Понад 30 реальних кейсів
8 майстер-класів від визнаних експертів
200 професіоналів в одному місці
Понад 3 годин живого спілкування


Досвідом діляться визнані лідери в своїх галузях
Всі доповіді засновані на реальних кейсах
Фокус на професіоналів у сфері контакт-центрів
Можливість спілкування з колегами та експертами
Найкращий майданчик для обміну досвідом в Україні
https://crm.cca.org.ua/wp-content/uploads/2015/12/vakc-conforence-white-01.svg
22 квітня 2021 рокуКиїв

https://crm.cca.org.ua/wp-content/uploads/2015/12/vakc-conforence-white-01.svg
22 квітня 2021 рокуКиїв

Актуальна
тематика

Підготовкою нашої конференції займаються безпосередньо представники галузі контакт-центрів, тому захід торкнеться питань, найбільш актуальних для більшості контактних центрів сьогодні.

Практична
спрямованість

Всі доповіді конференції носять суто практичний характер і ґрунтуються на реальному досвіді роботи контакт-центрів провідних вітчизняних компаній.Погляд з позиції бизнесу

В рамках конференції увагу аудиторії буде зміщено з операційної діяльності контакт-центру і сконцентровано на його ролі для бізнесу.
Авторитетні спікери

Серед доповідачів власники бізнесу, менеджери вищої ланки, експерти, які мають багаторічний досвід побудови і розвитку кращих контакт-центрів України.
Обмін
досвідом

В ході конференції можна буде не тільки «вживу» поспілкуватися з колегами, а й задати питання експертам, і отримати кваліфіковані практичні поради.
Система голосування

Ми збираємо провідних професіоналів в Україні, тому інтерактивне голосування дозволить отримати унікальну аналітику і визначити тенденції ринку.
Нагорода
DzWINNER

Майстер-класи переможців професійного конкурсу – це можливість не тільки оцінити рівень учасників, а й отримати корисні практичні навички.


Попередні заходи для професіоналів ринку

Ми намагаємося, щоб усі наші конференції пройшли максимально продуктивно для Вас.

Доповідачі

Практичної конференції «Кращі практики обслуговування клієнтів» – це унікальна можливість познайомитися з перевіреними напрацюваннями провідних гравців ринку і компаній, що динамічно розвиваються.

Серед доповідачів конференції професіонали галузі чий досвід може бути корисний для будь-якого контакт-центру та сервісної компанії – дозволить уникнути типових помилок і більш ефективно розвивати бізнес.

https://crm.cca.org.ua/wp-content/uploads/2018/09/yarosh1.jpg

ВАКЦ

Валентина Ярош

Как президент ВАКЦ Валентина традиционно расскажет о состоянии рынка Украины, ключевых тенденциях отрасли контакт-центров и обслуживания клиентов, а также представит новые активности.

https://crm.cca.org.ua/wp-content/uploads/2017/02/kasyun.jpg

Награда DzWINNER

Валентин Касюн

Выступление Валентина традиционно будет носить прикладной и наглядный характер за счет детального анализа записей разговоров финалистов и победителей награды DzWINNER за разные периоды.

https://crm.cca.org.ua/wp-content/uploads/2018/09/velychko.jpg

ВАКЦ

Ирина Величко

В ходе доклада Ирина поделится наиболее интересными результатами и проведет сравнительный анализ в рамках комплексных исследований рынка контакт-центров, проведенных ВАКЦ в 2018 году совместно с европейскими партнерами.

https://crm.cca.org.ua/wp-content/uploads/2018/09/slobodyanyuk1.jpg

Global Bilgi

Татьяна Слободянюк

Имея за плечами многолетний опыт работы в крупных международных аутсорсинговых компаниях, Татьяна детально осветит тему построения эффективного взаимовыгодного сотрудничества.

https://crm.cca.org.ua/wp-content/uploads/2018/09/ovsieienko.jpg

Воля

Катерина Овсеенко

Выступление позволит на реальных примерах разобрать варианты поиска «золотой середины» между качественным удовлетворением потребностей клиента и защитой интересов компании и её сотрудников.

https://crm.cca.org.ua/wp-content/uploads/2017/09/maslov.jpg

Независимый эксперт

Антон Маслов

Мы обсудим, как найти оптимальный баланс между клиентским опытом и удовлетворенностью сотрудников, а также оценим влияние на результаты бизнеса в период ограниченности ресурсов и роста конкуренции.


Приєднуйтесь до професіоналів

Не пропустіть можливість стати учасником найбільш значущого заходу в Україні в сфері контакт-центрів!

Наші партнери

Компанії, які допомагають нам розвивати ринок контакт-центрів України.

Новини конференції

Детальніше про останні події, пов’язані з конференцією.

https://crm.cca.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/crm2021-1-952x540.jpg
25.02.2021

22 квітня 2021 року провідні фахівці у сфері дистанційного обслуговування клієнтів і продажів зможуть зібратися в одному місці для обміну досвідом в рамках найбільш значущого професійного заходу в Україні – практичної конференції «Контакт-центри: кращі практики». Попередній рік, як і для всього ринку, був пов’язаний з новими викликами та великою кількістю обмежень, але ми все ж […]

https://crm.cca.org.ua/wp-content/uploads/2018/09/event-crm-2018-12-960x540.jpg
31.07.2019

Как выбрать среди многочисленных тренингов, воркшопов, мастер-классов, конференций, форумов, вебинаров и еще десятков различных форматов мероприятий тот вариант, который позволит получить максимальный отклик именно для Вас? Есть простой ответ – никак😎 Очень редко можно найти оптимальный универсальный формат. Уже более 5 лет мы стараемся комбинировать различные форматы активностей в рамках конференций ВАКЦ, чтобы все участники […]

https://crm.cca.org.ua/wp-content/uploads/2018/09/dzwinner-2017-960x540.jpg
31.07.2019

Награда DzWINNER с 2014 года является неотъемлемой частью конференций ВАКЦ. Мы проводим мастер-классы финалистов и победителей в различных номинациях, разбираем лучшие кейсы и делимся практическими наработками. Предстоящая конференция «Лучшие практики обслуживания клиентов» традиционно приоткрывает «завесу» и позволяет изнутри взглянуть на соревновательный процесс будущих лидеров отрасли и посетить церемонию награждения Награды DzWINNER в корпоративных номинациях.
Адреса

Конференц-хол «ДЕПО»,
вул. Антоновича, 52, м. Київ, Україна

Телефон

+38 044 585 49 31

Email

conference@cca.org.ua

Канал на YouTube